Zábava v Babylonu
 
Skrýt text

Zábava v Babylonu

Kromě AQUAPARKU se SAUNOVÝM SVĚTEM, iQPARKU, iQLANDIE a LUNAPARKU s ADVENTURE GOLFEM na Vás čeká další nekonečná zábava.

BOWLING

Své přátele můžete vyzvat v baru s atmosférou amerických 50. let k turnaji na profesionálních drahách Brunswick přizpůsobených i pro nejmenší hráče. Kromě bowlingu si tady můžete zahrát i šipky nebo kulečník.

4D KINO

Pokud jste příznivcem sci-fi a cizích světů, přijďte si užít adrenalinovou jízdu do 4D kina, kde se na „vlastní kůži“ ocitnete ve virtuální realitě.

VIRTUÁLNÍ REALITA

Pokud nebudete mít cestování po fantastických cizích světech stále dost, určitě Vás nadchne simulátor virtuální reality, ve které jen stěží rozpoznáte fikci od skutečnosti.

LASER SHOT

Milovníci laserových paprsků by neměli vynechat ani návštěvu laserové střelnice, kde si vyzkoušíte svou přesnou mušku. Pobaví jak zkušené střelce, tak i úplné amatéry, kteří si mohou procvičit střelbu na létající holuby, křepelky, škodnou, ale i pohyblivé terče.

LASER GAME

Láká Vás představa stát se opravdovým bojovníkem z oblíbených počítačových her s nejmodernější laserovou zbraní? Vyzkoušejte si se svojí partičkou pravou přestřelku při hře LASER GAME v  potemnělé aréně plné neznámých zvuků a světelných efektů.

LABYRINT

Máte-li chuť okusit trochu tajemna a optických klamů, jistě Vás zaujme naše zrcadlové bludiště. Expozice nabízí klasické zrcadlové bludiště, křišťálové bludiště se skly, temný labyrint se strašidly a místnost s optickými klamy.

3D GOLFOVÝ SIMULÁTOR

Chcete si zahrát golf jako profesionál a zůstat v pohodlí našeho zábavního centra? Čeká na Vás nejmodernější 3D GOLFOVÝ SIMULÁTOR. Prověřte svůj švih na 36 greenech s různými obtížnostmi.

SOLNO-JODOVÁ JESKYNĚ

Posilněte svoji imunitu a vylepšete si zdravotní stav pobytem v SOLNO-JODOVÉ JESKYNI. Mořské mikroklima s výskytem jódu, hořčíku, sodíku a selenu pozitivně ovlivňuje fyzické a duševní zdraví člověka. Příznivě působí na dýchací cesty a nervovou soustavu, pravidelné návštěvy jsou velmi vhodné také pro zmírnění astmatu.

 

Zábava v CENTRU BABYLON