DALŠÍ PROSTORY
 
Skrýt text

DALŠÍ PROSTORY

Business centrum • Gold Club • Sluneční terasa • Zámecké sklepení • Moravská vinárna
 Valašský šenk • Diskotéka


BUSINESS CENTRUM

rozlozeni 13 business centrum

Business č. 27 a Business č. 33 jsou posluchárny určené především k firemním školením. Jejich výhodou je vlastní vstup přímo z ulice.

  MG 2397 HDR4

 

 


GOLD CLUB, SLUNEČNÍ TERASA

rozlozeni 14 gold slunecni terasa

Originální prostor, který je ideální zejména pro pořádání firemních večírků. Kromě dostatku prostoru k posezení i tanci disponuje vlastním barem, šatnou, biliardem, ruletou a stoly pro hry Blackjack a Gotes. Přímo z Gold Clubu je umožněn vstup na rozsáhlou terasu s kapacitou až 1 500 osob, jejíž součástí je krytý zikkurat. Terasa je skvělým místem pro grilování, koncert či diskotéku pod širým nebem nebo třeba ohňovou show.

AAM 8394

terasa brozura orizla

 

 


ZÁMECKÉ SKLEPENÍ

rozlozeni 15 zamecke sklepeni

Tematický prostor vhodný pro netradiční posezení a večírky. Dispozičně rozdělený na pravou a levou část. Každá z nich s kapacitou 150 osob. V případě potřeby lze propojit. Pro větší skupiny doporučujeme rozšířit ještě o Moravskou vinárnu a Valašský šenk.

Zámecké sklepení 05 

 

 


MORAVSKÁ VINÁRNA, VALAŠSKÝ ŠENK

rozlozeni 16 moravska valassky senk

MORAVSKÁ VINÁRNA: jedinečný prostor navozující atmosféru pravého moravského sklípku poskytuje klid a soukromí. Je vhodný pro setkávání méně početných skupin. Jako doprovodný program doporučujeme zvolit ochutnávku vín a cimbálovou muziku. Kapacitu je možné navýšit propojením s Valašským šenkem a Zámeckým sklepením. Prostor disponuje vlastním barem.

VALAŠSKÝ ŠENK: prostor vhodný k podávání večeří uzavřené společnosti. Doporučujeme propojení s Moravskou vinárnou.

moravská vinárna 004

 

 


BANKETOVÝ SÁL, RESTAURACE ATRIUM

rozlozeni 17 banketak atrium

Banketový sál - díky vhodnému umístění sálu hned vedle restaurace Atrium je Banketový sál často využíván při větším počtu hotelových hostí pro rozšíření prostor snídaní a večeří. I tento sál je však k dispozici samostatně pro organizaci firemních prezentací, školení či kurzů.

Restaurace Atrium - prostor, který je zároveň centrem celého hotelu, je určen pro snídaně a večeře ubytovaných hotelových hostů. Atriovou restauraci je rovněž možné využít pro uspořádání eventu v netradičních prostorách.

Babylon 2