EVENT
 
Skrýt text

EVENT

Vše co potřebujete pro Váš úspěšný event pod jednou střechou

EVENT
     

Příprava eventu začíná výběrem vhodného prostoru. Náklady i čas ušetříte, pokud akci uspořádáte na místě, které nabízí všechny služby pod jednou střechou. Výhodou je i snadná dostupnost z Prahy a široká škála školicích místností a sálů s kapacitou od 10 do 1 000 míst. Pohodlné ubytování, technické zázemí, profesionální catering, doprovodné programy a vše další, co potřebujete pro vaši akci, naleznete
v CENTRU BABYLON - největším mimopražském eventovém centru v České republice.

 

SPECIÁLNÍ EVENTY

CENTRUM BABYLON je zábavní centrum s mnoha atrakcemi a středisky. Díky tomu je možné uspořádat téměř jakoukoliv akci a připravit vhodný program pro různé skupiny účastníků. Připravíme pro Vás školení, kongres, seminář, teambuilding, vánoční večírek, ples nebo třeba svatbu. Váš event dokážeme připravit all-inclusive, od nabídky až po profesionální realizaci. Jsme schopni navrhnout i koncept, logistiku celé akce a flexibilně naplnit Vaše představy a přání.

   

Kontaktujte naše obchodní oddělení a vyžádejte si více informací.

 
   

 

obchod@centrumbabylon.cz

 

 

NABÍDKA DOPLŇKOVÝCH AKTIVIT

Klíčem k úspěšnému eventu je také zábava, která v Babylonu hraje prim.
Příznivci aktivní zábavy si u nás užijí vodní hrátky v Aquaparku, Laser game, Indoor adventure golf a Bowling. Nezapomínáme ani na klidnější povahy, které se mohou nechat rozmazlovat wellness procedurami, užít si ochutnávku vín nebo objevovat krásy přilehlého okolí.

    
z

 

VYBRANÉ REFERENCE

Penny Market logo.svg   ceska posta   denso logo   Eurovia2008   UniCredit    bioderma logo

VŠECHNY REALIZOVANÉ AKCE