SÁLY
 
Skrýt text

SÁLY

CENTRUM BABYLON disponuje třemi velkými sály: sálem EXPO, Kongresovým a Konferenčním sálem. Prostory mají rozdílnou kapacitu (až 1 000 osob) a jsou určeny pro pořádání kongresů, veletrhů, plesů, koncertů a akcí podobného charakteru.

 

EXPO

rozlozeni 01 expo

Sál EXPO je naším největším prostorem. Je hojně využíván k pořádání plesů, kongresů, přehlídek, koncertů i divadelních představení. Jeho nespornou výhodou je možnost umístit do sálu i rozměrné objekty, jako je například automobil, proto se hodí i k pořádání veletrhů. Sál disponuje vlastním barem, velkým pódiem s hlavním plátnem a čtyřmi dalšími zavěšenými plátny určenými k projekci.

Součástí sálu je buňka pro televizní štáb, 3 oddělitelné šatny pro účinkující (jednotlivě uzamykatelné) a 1 uzamykatelný sklad.

denni svetlo reproduktory

projektor

pristup z vozu wifi
expo sal upravene

 

 

 

 

KONGRESOVÝ SÁL

rozlozeni 02 kongresak

Kongresový sál patří k nově vybudovanému kongresovému zázemí, které je určené tuzemské i zahraniční firemní klientele. Součástí sálu je tlumočnická kabina. Dále k sálu patří dvě uzamykatelné šatny. Kapacitu lze navýšit o dalších 5 kongresových salónků, které se nacházejí v těsné blízkosti, a dohromady tak tvoří malé oddělené kongresové centrum.
denni svetlo

reproduktory

projektor patro wifi
 MG 2301 HDR4

 

 

 

 

KONFERENČNÍ SÁL

rozlozeni 03 konferencni

Prostor je vhodný pro pořádání různých typů akcí - od firemního setkání přes konference, až po další společenské akce, jako jsou například menší nadační či maturitní plesy. Konferenční sál se nachází hned u hlavního vchodu do Centra, což je velkou výhodou především u pořádání akcí místního charakteru.

denni svetlo

reproduktory projektor wifi
 55A5127