DOKONALÁ RELAXACE POD JEŠTĚDEM
 
Skrýt text

DOKONALÁ RELAXACE POD JEŠTĚDEM

Babylon Pocitovę fotografie Wellness 487

Podzimní pohodu a dokonalou relaxaci zažijete pod Ještědem

Jednou za čas je třeba se zastavit a věnovat se jen sami sobě. Zregenerovat tělo i ducha a dopřát si zasloužený odpočinek. Za ním však nemusíte pouze do lázeňských měst. U nás naleznete místo jako stvořené pro dokonale uvolnění.

Náš hotel zaručuje kvalitní a rozsáhlé wellness zázemí pro relaxační i romantické pobyty. Zároveň je to vzhledem ke svému umístění v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami i příhodné místo pro návštěvu kouzelných míst v okolí.

Jested

Báječný odpočinek jako v antických lázních

V chladnějším počasí se jistě rádi prohřejete a zrelaxujete. Příjemné vyhřáté hotelové wellness na ploše větší než tisíc metrů čtverečních disponuje mnoha procedurami a relaxačními prostorami. Jako v opravdových antických lázních si zde odpočinete v saunách, bylinkové či solné inhalaci, vířivém bazénu nebo v aroma parní lázni.

Babylon Pocitovę fotografie Wellness 121

Podzimní wellness lenošení

Právě teď je ten nejlepší okamžik využít klidnější období a pohodu v hotelu a lenošit bez výčitek. Objednejte si pobyt s wellness a získejte neomezený vstup do rozsáhlého hotelového Wellness centra. K tomu si můžete přiobjednat další asistované procedury a nechat se opečovávat rukama našich zkušených terapeutů. Vyzkoušejte některou z relaxačních, zážitkových či wellness terapií, které vás posílí, než se zase vrhnete zpět do pracovního procesu.

JPREROVSKY CENTRUM BABYLON 41I5897

Wellness balíčky na míru

Je velkou výhodou, že je náš hotel součástí unikátního ostrova zábavy a relaxace - CENTRA BABYLON. A tak může nabídnout pobyt na míru každému dle jeho gusta. Kdo by chtěl spojit odpočinek se zábavou, může využít balíček Relax. Ten nabízí nejen celodenní pobyt ve wellness, ale i volné vstupy do mnoha zábavních středisek v areálu Babylonu, jako např. originálně vyzdobeného Aquaparku s působivou Laser Show. Pro skutečné uvolnění těla a mysli neuděláte chybu, když si rezervujete balíček Vitalita.

JPREROVSKY CENTRUM BABYLON 41I4116 uprav

Tak neváhejte a rezervujte svůj bezstarostný wellness pobyt.

 

0 % STORNO

Rádi bychom Vás ujistili, že s námi nic neriskujete.

Při zrušení pobytu do 2 dnů před příjezdem žádné storno poplatky neplatíte.
Svůj pobyt zaplatíte až na místě.

   Neváhejte rezervovat svůj pobyt!

rezervace@hotelbabylon.cz
tel. +420 485 249 597, +420 733 755 688
 

REZERVACE