Skrýt text

SAUNOVÉ CEREMONIÁLY

covid wellness

 

Sauna nemusí být nuda -
vyzkoušejte saunové ceremoniály!


Odpočinout a prohřát si mrazivým počasím unavené tělo nemusí znamenat pouze sednout si na pár minut do dřevem obložené místnosti. Saunový ceremoniál promění klasický pobyt v sauně v nevšední zážitek. Spojení hudby, aromaterapie a víření vzduchu blahodárně zapůsobí na Vaši psychiku. 

   sauna ceremony
          DSC8955   

Představení může začít...

Naše milá a zkušená saunérka Jana si připravila ceremoniály laděné vždy na určité téma a tomu je uzpůsobena hudba, která rituál provází. Prožitek ze saunování pak doplňuje různými vůněmi v podobě ledových koulí, které se rozpouští na horkých kamenech a uvolňují příjemné aroma. Saunérka pomocí ručníku víří nerovnoměrně rozehřátý vzduch prostoupený vonnou esencí do celého prostoru. Následují parní nárazy ručníkem, ale na chvíli se můžete i příjemně zchladit pomocí peelingu pokožky ledovou tříští.

Nakonec příjemné uvolnění.


Po dokončení saunového ceremoniálu doporučujeme zchladit tělo pod sprchou nebo se ponořit do ochlazovacího bazénku. Poté je vhodné věnovat dostatek času relaxaci v některé z relaxačních zón Wellness centra a doplnění tekutin třeba v našem Sauna baru.

   fresh saunabar
     

Vstup na saunové ceremoniály je zdarma v rámci vstupného do Wellness centra a není třeba se předem objednávat. Doba trvání ceremoniálu je cca 12 minut.

 

Je na Vás, kterými se necháte unést...