Zapomeňte na plavky a ručník - přehoďte přes sebe prostěradlo, nazujte pantofle a nechte se zavézt do -1. patra, které je celé zasvěcené jen vašemu odpočinku a relaxaci. V prostorách o rozloze 1 000 m² se rozprostírají lázně, které do sebe začlenily saunovací a relaxační procedury z celého světa.

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 – 21:00 (17:00 – 19:00 vstup pouze pro ženy)
úterý – čtvrtek 10:00 – 21:00
pátek – sobota 10:00 – 22:00
neděle 10:00 – 21:00

Ceník

Délka pobytu cena
Celodenní vstupné    590 CZK
Vstupné na 2 hodiny    390 CZK
Vstupné na 3 hodiny    490 CZK
Vstupné na poslední 2 hodiny    350 CZK
Poplatek za prodloužení pobytu (15 min)      50 CZK
Permanentka na 10 návštěv 4 130 CZK

Vstup do Wellness centra pouze pro osoby starší 15 let.

Prostory Wellness centra

Všechny níže uvedené prostory i procedury jsou zahrnuty v rámci vstupného do Wellness centra.

Sauna

Klasická i finská sauna

Oblíbených místností vykládaných dřevem, kde se velmi rychle prohřejete, tu máme hned několik. Klasická sauna je vybavena kamny, které místnost vyhřejí na 75–85 °C. Pravidelně zde navlhčujeme horké kameny, abychom udrželi vlhkost vzduchu od 25 do 35 %. Ve finské sauně je vyšší teplota (až 100 °C) a sušší prostředí. V každé z nich si zaručeně odpočinete, benefitem pro vás bude i uvolnění unaveného svalstva.

Vířivý bazén

Jestli se někde dokonale odplavují starosti a pracovní přetížení, je to právě Whirlpool – vířivý bazén, ve kterém se dá sedět a užívat si hydromasáž těla. Doporučujeme tu pobýt maximálně 30 minut. Abyste se cítili příjemně, pečlivě udržujeme teplotu vody mezi 34–38 °C.

Bazén
Římská pára

Římská pára

Velmi oblíbená procedura, při které je doporučeno několik minut posedět v prostoru s párou o teplotě 40–50 °C a vlhkosti vzduchu mezi 70–90 %. Díky teplu, vlhku i přírodním esencím posílíte svou imunitu, prokrvíte tělo, uvolníte dýchací cesty. Vděčná vám bude i vaše pleť, která se v římské páře krásně pročistí. Doporučujeme, abyste následně ochladili tělo v bazénku nebo ve sprše.

Další prostory

Ochlazování

Příjemná nezbytnost po saunování. K ochlazení můžete zvolit jednu ze tří procedur. V ochlazovacím bazénku prudce ochladíte organismus a hned se budete cítit příjemně po těle. Navíc zlepšíte prokrvení a únavu pošlete do věčných lovišť. Pokud nechcete skočit do bazénu, pak na sebe vylijte vědro vody, která dosahuje jen okolo 10 °C. Pro odvážlivce pak máme k dispozici studnu s ledovou tříští o teplotě od −2 °C až do −20 °C. Příval energie zaručen.

Ochlazování
Bylinková inhalace

Bylinková inhalace

Pravidelná bylinková inhalace posílí obranyschopnost. Navíc má blahodárný vliv na dýchací cesty. Jde o příjemnou proceduru, při níž návštěvníci 10–20 minut sedí v parním prostoru, kde teplota vzduchu dosahuje 40–45 °C a vlhkosti 65–75 %. Do parní komory je rozprašováno aroma několika druhů léčivých bylin.

Solná inhalace

Skvělá procedura pro ty z vás, kteří často trpí na záněty sliznic dýchacích cest. Při proceduře jen 10–20 minut posedíte v místnosti s párou, kde je teplota okolo 45–50 °C a vlhkost dosahuje 75–85 %. Do vzduchu je přitom rozprašován solný roztok ve formě jemné mlhoviny. Pozitivní účinky zaznamenávají také klienti s ekzémy a oslabenou imunitou.

Solná inhalace
Kneippova koupel

Kneippova koupel

Jen pro otrlé? Kdepak! Masáž nohou v bazénku střídavě ve studené a teplé vodě si zamiluje každý. Projděte se po oblázcích, které budou jemně masírovat plošky vašich chodidel. Dopřejete si tak účinnou reflexologii při střídání teplot, která dokáže odbourávat bolesti hlavy, syndrom studených nohou a zlepšovat krevní oběh i prokrvení dolních končetin.

Laconium

Skutečná mana nebeská pro všechny, kteří milují teplo. Přijďte pobýt do suché lázně v relaxační místnosti, kde teplota vzduchu dosahuje 32–36 °C. Váš organismus se zklidní a vy zažijete odpočinek, který vám možná už tolik chybí.

Laconium
Tepidarium

Tepidarium

Jste ztuhlí mrazem nebo stresem? V tepidariu, kde teplota vzduchu dosahuje 28–32 °C se zaručeně uvolníte. Aby tomu tak bylo, ulehněte do vyhřívaného lehátka obloženého keramickou mozaikou. Ideální závěrečná relaxace!

Sluneční louka

Chybí vám sluníčko? Možná už jste slyšeli o terapii světlem. Pokud jste ho ale nikdy nevyzkoušeli, zavítejte na Sluneční louku. Stačí tady pobýt 5–10 minut, a nejen že načerpáte plno energie, navíc se můžete těšit z lehkého opálení.

Sluneční louka
Sauna bar

Sauna bar

V prostoru Wellness centra máte po celou dobu návštěvy zdarma k dispozici pitnou vodu a stejně tak chutné kousky ovoce a zeleniny. K úplné spokojenosti návštěvníků přispívá Sauna bar s nabídkou drobného občerstvení, kávy a osvěžujících fresh džusů či zmrzliny.