Věděli jste, že pravé saunování má jen málo společného s pouhým posezením v horku a následným ochlazením? Přijďte a zúčastněte se některého ze saunových ceremoniálů pod vedením naší zkušené saunérky.

Omlouváme se, ale v současné době saunové ceremoniály neprobíhají.

SAUNA NEMUSÍ BÝT NUDA!

Odpočinout a prohřát si mrazivým počasím unavené tělo nemusí znamenat pouze sednout si na pár minut do dřevem obložené místnosti. Saunový ceremoniál promění klasický pobyt v sauně v nevšední zážitek. Spojení hudby, aromaterapie a víření vzduchu blahodárně zapůsobí na Vaši psychiku.

PŘEDSTAVENÍ MŮŽE ZAČÍT...

Naše milá a zkušená saunérka si připravila ceremoniály laděné vždy na určité téma a tomu je uzpůsobena hudba, která rituál provází. Prožitek ze saunování pak doplňuje různými vůněmi v podobě ledových koulí, které se rozpouští na horkých kamenech a uvolňují příjemné aroma. Saunérka pomocí ručníku víří nerovnoměrně rozehřátý vzduch prostoupený vonnou esencí do celého prostoru. Následují parní nárazy ručníkem, ale na chvíli se můžete i příjemně zchladit pomocí peelingu pokožky ledovou tříští.

Foto saunové ceremoniály

NAKONEC PŘÍJEMNÉ UVOLNĚNÍ.

Po dokončení saunového ceremoniálu doporučujeme zchladit tělo pod sprchou nebo se ponořit do ochlazovacího bazénku. Poté je vhodné věnovat dostatek času relaxaci v některé z relaxačních zón Wellness centra a doplnění tekutin třeba v našem Sauna baru.

Omlouváme se, ale v současné době saunové ceremoniály neprobíhají.

Saunové ceremoniály se konají v Sauna klubu Afrikana.
Vstup je zdarma v rámci vstupného do Wellness centra a není třeba se předem objednávat.
Doba trvání ceremoniálu je cca 12 minut.
Minimální počet účastníků pro uskutečnění jsou 3 osoby, maximální 12 osob.