V Babylonu je o zábavu postaráno za každého počasí. Pod jednou střechou máte na dosah nepřeberné množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Stačí si vybrat!

Zábava v hotelu nikdy nekončí, avšak i my víme, že někdy nelze soupeřit se slunečními paprsky, které lákají ven. I s tím samozřejmě počítáme. Spoustu dalších atraktivit najdete i v okolí hotelu.

FUNPARK

denně 10.00 – 20.00

Nový zábavní park nabízí nejen dětem další možnost aktivní hry, které není v dnešní době nikdy dost. Tady jsou opičárny přísně povoleny :-)

Více informací

AQUAPARK

neděle – čtvrtek 10.00 – 21.00
pátek – sobota 10.00 – 22.00

Vítejte ve vodním ráji, kde relaxace a odpočinek jdou ruku v ruce se zábavou a dováděním. Originální steampunkové interiéry Vás zavedou 20 000 mil pod moře a nabídnou výjimečný prostor a hromadu příležitostí pro vodní hrátky.

Více informací

LUNAPARK

Otevřeno denně od 10.00 do 20.00

Vítejte na místě, kde se i dospělí rádi vrátí do dětských let. Popadněte své ratolesti a ovládněte ​autodrom, nebo zkroťte ​divokého býka​ “Torro”. Děti zde naleznou to, co mají nejraději, od kolotočů, prolézaček, houpaček, až po nafukovací skákací hrad nebo závodní dráhu se šlapadly. ​​A to je jen začátek!

Více informací

iQPARK

Otevírací doba se může měnit.

Aktuální informace zde.

Jak nejlépe vysvětlit dětem fungování našeho světa? Nechte je, ať objevují samy! U nás si budou učením hrát a hravě se učit.

Více informací

iQLANDIA

Otevírací doba se může měnit.

Aktuální informace zde.

Věda a technika je Vaše hobby a odhalování způsobů, jak věci fungují, Vám nedá spát? Pak jste tu správně.

Více informací

BOWLING

pondělí – čtvrtek 10.00 – 22.00
pátek – sobota 10.00 – 00.00
neděle 10.00 – 20.00

Přijďte žít „americký sen”! Bowlingový sál situovaný do prostředí amerických 50. let Vám nabídne 4 profesionální ​bowlingové dráhy, kulečník, karambol, šipky, fotbálek a bar​, který nikdy nevysychá.

Více informací

LASER GAME

pondělí – čtvrtek 10.00 – 22.00
pátek – sobota 10.00 – 00.00
neděle 10.00 – 20.00

Apokalypsa! Země, jak ji známe, už není. Jen poslední zbytky lidí se ukrývají v podzemních tunelech. Je to nelítostný svět. Vstupte do temných suterénních prostor apokalyptického metra s reálnými překážkami, ozbrojeni laserovými zbraněmi a zjistěte, kdo má lepší reflexy a mušku.

Více informací

4D KINO

Denně 10.00 – 20.00

Chcete na vlastní kůži zažít start kosmické lodi, jízdu na horské dráze, průlet nad ulicemi velkoměsta nebo cestovat do Arktidy či Středu země? Usaďte se do pohyblivých křesel, nasaďte brýle pro prostorové vidění a zažijte úžasnou simulaci svých tajných snů v rytmu hi-fi prostorové hudby.

Více informací

Magic Box

pondělí – pátek 15.00 – 19.00
sobota, neděle a svátky 10.30 – 19.00

Fotokoutek Obrázek řekne víc než tisíc slov! Zachyťte svou radost a nadšení na fotkách z našeho fotokoutku. Zvolte si pozadí, vyberte rekvizity a zapózujte si na památku.
9D Kam zavede Vaše představivost Vás? Nasaďte si brýle, ponořte se do 3D zvuku kolem Vás, popadněte joystick a ovládněte svůj virtuální svět.

Více informací

Labyrint

Denně 10.00 – 20.00

Všechny cesty vedou do Říma, ale jen jediná vede ven z našeho Labyrintu. Propleťte se zrcadlovým bludištěm s tisíci vlastních odrazů, abyste mohli bloudit dál křišťálovým bludištěm plným skel a nakonec završili svou cestu poutí temným labyrintem plným přízraků a strašidel.

Více informací

Laser Shot

Denně 10.00 – 20.00

Tiše, praskla větev, něco jde .... nabít, zamířit a pal! Popadněte imitaci pušky či pistole s laserovým zaměřováním a vstupte do prostředí divokých a temných lesů. Buďte ve střehu – co ulovíte je jen na Vás – krocana, medvěda, ... mimozemšťana ... nebo oni Vás?

Více informací

Mini Zoo

Běžte po stopách hledačů pokladů a vstupte do "Hadího chrámu" v budově WELLNESS HOTELU BABYLON. Dýchne na Vás atmosféra džungle, kde není těžké uvěřit, že jste zatouláni v Amazonii. Pokochejte se architekturou a nakoukněte do speciálně vytvořených terárií s opičkami, tamaríny žlutorukými, agamami, želvami a obrovskými krajtami. Prostor je volně přístupný všem hotelovým hostům a nachází se v prvním patře nad restaurací Atrium.

Casino Babylon Liberec

denně 16:00 – 06:00

Ruleta se točí, karty sviští. Přijďte se podívat do nově zrekonstruovaného casina a zkuste své štěstí.

Více informací

Fight Club Adamas

V prostorech FIGHT CLUB ADAMAS si mohou zatrénovat muži, ženy i děti. Vyzkoušet si můžete třeba thai box, box, kick box, kruhový trénink, zumbu, fitness či taneční aerobic pro maminky s dětmi.

Více informací

Okolí hotelu

Máme pro Vás nejen seznam kouzelných míst, která zaujmou dospělé i děti, ale i tipy, kde Vám pobyt u nás zajistí vstupné zdarma.

LIBERECKÁ ZOO

Nejstarší ZOO v České republice s více než 150 druhy zvířat včetně druhů ohrožených vyhubením. Navštivte ji zdarma s naším balíčkem Babylonská dovolená s dětmi.

Více informací

JEŠTĚD

Dominanta Libereckého kraje, kterou stojí za to navštívit. Vydejte se na výlet a užijte si přenádherný výhled na Liberec a okolí. Celodenní lyžování na několika sjezdovkách nabízí moderní Ski areál Ještěd. Po zimních radovánkách na svahu doporučujeme zregenerovat a prohřát tělo v našem příjemně vyhřátém Wellness.

Více informací

OBLASTNÍ GALERIE

Pátá největší galerie v České republice s více než 21 000 uměleckými díly z celé Evropy známá též jako Muzeum evropského umění. Liberecká galerie sídlí ve zrekonstruované neorenesanční budově bývalých městských lázní - jedné z nejvýznamnějších architektonických památek Liberce.

Více informací

HISTORICKÉ CENTRUM LIBERCE

Centrum samotného Liberce je historický skvost. Projděte se středem města a pohlédněte například na jeden z jeho symbolů – impozantní novorenesanční radnici.

Více informací

 

Tipy na výlet

Golf Ještěd
Podzemí
Botanická zahrada
Dino park
Motokáry
Bižuterie
Rozhledna Černá studnice
Zámek Frýdlant
Sychrov
Jeskyně