Vítejte ve vodním ráji, kde relaxace a odpočinek jdou ruku v ruce se zábavou a dováděním. Originální steampunkové interiéry Vás zavedou 20 000 mil pod moře a nabídnou výjimečný prostor a hromadu příležitostí pro vodní hrátky.

Vstupte do našeho Aquaparku! Zhmotní se před Vámi představy Julese Verna a v kulisách jako z jeho románů na Vás čekají rozlehlé bazény, vířivky, tobogány a skluzavky, vodotrysky a gejzíry, romantická jeskyně, divoká řeka, vodní hrad, Saunový svět a naše jedinečná Laser show. Užijte si ji 3x denně v 10.45, 16.45 a 20.30 hodin – pokaždé v jiném duchu.

Objednejte si ubytování se zábavou, které Vám nabízí vstup do babylonského Aquaparku zdarma a přijeďte nechat své ratolesti pořádně vyřádit.

Hoteloví hosté si mohou klidnou atmosféru Aquaparku vychutnávat už od 8.00 hodin ráno. Atrakce se spustí s příchodem ostatních návštěvníků v 10.00 hodin.

V baru Aquaparku lze platit občerstvení hotově nebo čipem (čipovými hodinkami). Možnost platby pomocí čipových hodinek je podmíněna předautorizací Vaší platební karty při check-in.

Otevírací hodiny
neděle čtvrtek (8.00) 10.00 – 21.00
pátek sobota (8.00) 10.00 – 22.00

O prázdninách a státních svátcích se může otevírací doba lišit.