iQLANDIA
 
Skrýt text

iQLANDIA

Rozhodně si nenechte ujít návštěvu supermoderního science centra iQLANDIA . Svět ohromujících experimentů a chytré zábavy zaručeně pohltí celou rodinu.

  • interaktivní expozice
  • stovky originálních exponátů
  • mluvící humanoidní robot
  • workshopy v laboratořích
  • science show
Absolvujte nefalšovaný kosmonautický výcvik, simulaci vichřice či zemětřesení, vydáte se do nitra planety, prohlédnete a vyzkoušíte si spoustu dalších interaktivních exponátů z astronomie, nanotechnologie, fyziky, chemie či techniky.
V iQLANDII probíhají speciální programy, kde se sami můžete stát na chvíli šílenými vědci a vynálezci. V rámci tematických workshopů v laboratořích poznejte svět pod mikroskopem, výrobu parfémů, zázrak kyanotypie nebo tajemství neviditelného inkoustu. Zkrátka najděte odpovědi na všechny své otázky.

PLANETÁRIUM

Planetárium –  projekce filmů na vesmírná i pozemská témata a živý komentář o dění na noční poloze v rámci jednoho programu. Planetárium v iQLANDII nabízí velmi oblíbené spojení projekce filmu a živého komentáře o aktuálním dění na noční obloze. Projekční software je nabitý rozsáhlou databází tisícovek astronomických objektů a přenese tě v podstatě kamkoliv si vzpomeneš. V nabídce máme filmy jak s vesmírnou, tak pozemskou tématikou v nejnovějším rozlišení 4K. Pohodlně se tedy usaď do jednoho z našich polohovatelných křesel a nech se unášet časem a prostorem.

 

iQLANDIA