Nechte o sebe pečovat. Svěřte se do našich rukou a budete odcházet jako znovuzrození. V našem Wellness centru Vám můžeme nabídnout nepřeberné množství spa procedur.

 

 

Kosmetika

Osvěžení, hydratace, zklidnění i rozzáření Vaší pleti dosáhneme pomocí komplexních ošetření LIGNE, které můžeme doplnit například kolagenovou maskou či relaxační masáží obličeje. Vaše tvář bude zářit.

 

 

Masáže

Uvolňující, klasická, antistresová, detoxikační masáž, ale i čokoládový zábal, baňkování, masáž lávovými kameny, lymfodrenáž, hamam a mnohé další. Nepřeberné množství masáží pro specifické části těla a konkrétní účely. Jen si vyberte tu svou.

 

Ošetření těla

Péče o pokožku na celém těle pomocí zábalů s léčivými prvky. Vyzkoušejte peeling a zábal z tropického ovoce nebo hřejivý rašelinový obklad. Vaše pokožka bude jemná a hladká a Vy příjemně odpočatí.

 

Péče o ruce a nohy

Lázně a aroma koupele pro zjemnění pokožky, jemný peeling, masáž a profesionální manikúra či pedikúra. Vaše ruce budou jemné, nohy odpočaté a nehty jako ze škatulky.

 

Koupele

Dopřejte si odpočinek v horké lázni s vůní manga a marakuji, zbavte se bolestí hlavy koupelí v levanduli nebo dodejte tělu potřebné minerály z mořské vody.

 
Provozní doba
denně  10:00 – 20:00