AKTUÁLNÍ INFORMACE
 
Skrýt text

AKTUÁLNÍ INFORMACE

safe travels whb 

Vážení hosté,

jsme tu pro Vás!
Děláme vše, co je v našich silách, abyste se v našem hotelu cítili pohodlně a bezpečně.


Provoz středisek není omezen! Hoteloví hosté a návštěvníci CENTRA BABYLON nadále dodržují rozestupy, jsou jim k dispozici dezinfekční mýdla a stojany s dezinfekcí. Stále také platí zpřísněná pravidla pro úklid společných prostor a pokojů. Pokoje jsou po každém hostu pečlivě uklizeny a dezinfikovány, pro zvýšení bezpečnosti je navíc čistíme ozónem.
Je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % (respirátory třídy FFP2/KN 95, nanorouška apod.), toto neplatí pro děti do 6 let.
Snídaně a večeře v hotelové restauraci jsou podávány standardně bufetovou formou s tím, že hosté mají k dispozici jednorázové rukavice k manipulaci s pečivem a ovocem.
Všichni pracovníci v celém komplexu jsou očkováni nebo testováni na Covid 19.

Neváhejte rezervovat svůj pobyt prostřednictvím e-mailu rezervace@hotelbabylon.cz nebo telefonicky (+420 485 249 597, +420 733 755 688).

Rádi bychom Vás ujistili, že s námi nic neriskujete.

O své peníze rozhodně nepřijdete! Při zrušení pobytu do 2 dnů před příjezdem žádné storno poplatky neplatíte. Svůj pobyt zaplatíte až na místě.

 
Pokyny k návštěvě zábavních středisek a dalších provozů CENTRA BABYLON naleznete zde.


PRAVIDLA A DOPORUČENÍ K UBYTOVÁNÍ PLATNÁ OD 22. 11. 2021

Dle aktuálních opatření Vlády ČR je možné poskytovat ubytovací služby všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

Nemají žádné příznaky onemocnění a splňují jednu z následujících podmínek:

  • doloží certifikátem, že prošli kompletním očkováním proti onemocnění covid-19, přičemž od ukončení očkování uběhlo min. 14 dní
  • prodělali laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní
  • zahájili očkování a zároveň se prokáží platným negativním testem PCR

 

Děti do 12 let nemusí prokazovat bezinfekčnost.

Děti a mladiství mezi 12. a 18. rokem se prokazují i platným negativním testem PCR.

 

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % (respirátory třídy FFP2/KN 95, nanorouška apod.), toto neplatí pro děti do 6 let.

nahledy obecna upozorneni whb 01 cz en

 

 

Rezervace: rezervace@hotelbabylon.cz, tel. +420 485 249 755

Rezervace