AKTUÁLNÍ INFORMACE
 
Skrýt text

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 Vážení hosté,

jsme tu opět pro Vás!
Děláme vše, co je v našich silách, abyste se v našem hotelu cítili pohodlně a bezpečně.


Provoz středisek není omezen! Hoteloví hosté a návštěvníci CENTRA BABYLON nadále dodržují rozestupy, jsou jim k dispozici dezinfekční mýdla a stojany s dezinfekcí. Stále také platí zpřísněná pravidla pro úklid společných prostor a pokojů.
Je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % (respirátory třídy FFP2/KN 95, nanorouška apod.), toto neplatí pro děti do 6 let.
Snídaně a večeře v hotelové restauraci jsou podávány standardně bufetovou formou s tím, že hosté mají k dispozici jednorázové rukavice k manipulaci s pečivem a ovocem.
Všichni pracovníci v celém komplexu jsou očkováni nebo testováni na Covid 19.

Neváhejte rezervovat svůj pobyt prostřednictvím e-mailu rezervace@hotelbabylon.cz nebo telefonicky (+420 485 249 597, +420 733 755 688).

Rádi bychom Vás ujistili, že s námi nic neriskujete.

O své peníze rozhodně nepřijdete! Při zrušení pobytu do 2 dnů před příjezdem žádné storno poplatky neplatíte. Svůj pobyt zaplatíte až na místě.

 
Pokyny k návštěvě zábavních středisek a dalších provozů CENTRA BABYLON naleznete zde.


Pravidla a doporučení k ubytování

Dle aktuálních opatření Vlády ČR je možné poskytovat ubytovací služby všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek (toto neplatí pro děti do 6 let):

1. Nemá žádné příznaky onemocnění a splňuje jednu z následujících podmínek:

  • absolvoval nejdéle před 7 dny PCR test s negativním výsledkem
  • absolvoval nejdéle před 72 hodinami antigenní test na veřejném odběrovém místě s negativním výsledkem
  • doloží certifikátem, že prošel kompletním očkováním proti onemocnění covid-19, přičemž od ukončení očkování uběhlo min. 14 dní
  • prodělal laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula doba izolace a od prvního pozitivního antigenního nebo PCR testu neuplynulo více než 180 dní.

 

Pokud se nepodaří hostovi zajistit si předem výše uvedené, je možné eventuálně podstoupit preventivní antigenní test v testovacím středisku umístěném naproti hlavnímu vchodu do CENTRA BABYLON na parkovišti iQLANDIA (ÚT + PÁ 12 – 18, SO – NE 9 - 17 hodin. PO, ST, ČT zavřeno). Testování je zde pro tuzemské hotelové hosty ZDARMA, podmínkou je předložení zdravotní kartičky (tuzemské pojišťovny) pojištěnce. Návštěvníci cizí národnosti platí 250 CZK (10 €). Každá testovaná osoba dostane potvrzení o výsledku testu.

Případně je možné zakoupit samotest na hotelové recepci.

 

Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní. Pokud chtějí pobyt prodloužit, musí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem.

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94 % (respirátory třídy FFP2/KN 95, nanorouška apod.), toto neplatí pro děti do 6 let.

nahledy obecna upozorneni whb 01 cz en

Prodlužování voucherů

Veškeré platné vouchery Vám prodloužíme až do 30. 6. 2022, abyste na jejich využití měli dostatek času!

Další prodlužování platnosti, ani v případě další vlny epidemie, nebude možné.

Elektronické vouchery

Pokud byly poukázky zakoupeny v e-shopu a byly zaslány elektronicky (mají čárový kód), přijde Vám automaticky na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce poukaz nový s prodlouženou dobou platnosti. Pouze tento bude možné využít.

Tištěné vouchery

Pro prodloužení tištěných voucherů je třeba je zaslat na adresu:

CENTRUM BABYLON, a. s.
M. Fejglová
Nitranská 1
460 07 Liberec

 Uveďte, prosím, úplnou zpáteční adresu a prodloužené poukazy Vám budou opět poštou zaslány zpět.

 

Rezervace: rezervace@hotelbabylon.cz, tel. +420 485 249 755

Rezervace